Hakkımızda

Şirketimiz ocak.2011 'de kurulmuş olup, kuruluş maksadı genel olarak mekanik tesisat, ısıtma ve soğutma sistemleri, doğalgaz tesisatları ana başlıklarını esas almıştır.3 ortaklıklı, 3 makina mühendisinin kurmuş olduğu şirket hedeflerini çok kısa bir sürede gerçekleştirip, ileriye yönelik büyüme ve istihdamı arzulamıştır.

Kuruluş süresi boyunca gaziantep sınırları içerisinde büyük referanslara çözüm ortağı olmakla birlikte gaziantep sınırları dışında da faaliyet göstermiştir. faaliyet gösterdiği alanlar içerisinde yoğun olarak endüstriyel tesislerde rms-c ve rms-b istasyon kurulumları, doğalgaz tesisatları, şehir içi domestik hatlarda proje ve imalat yapılmaktadır.

Şirket genel profili olarak 3 adet şirket ortağı-makine mühendisi, 1 adet makine mühendisi, 1 adet maden mühendisi, 1 adet işletmeci, 1 adet makine teknikeri, 3 adet stajer maksatlı endüstri meslek lisesi mezun durumda makine bölümü öğrencisi, 1 adet muhasebeci, 1 adet sekreter, 1 adet yetkili pe kaynakçı ustası, 1 adet yetkili tesisatçı ustası, 1 adet yetkili kaynakçı ustası olmak üzere toplam 14 personel bulunmaktadır.